سود سهامداران شرکت سیمان سپاهان مربوط به سال های مالی منتهی شهریور ماه١٣٩٣ و١٣٩۴ از سوی شعب بانک صادرات ایران پرداخت می شود.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران،‌ براساس قرارداد منعقده بین این بانک و شرکت  سیمان سپاهان سود سهام  سال های مالی منتهی به پایان شهریور ماه١٣٩٣ و١٣٩۴از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از روز شنبه، سیزدهم آذرماه سال٩۵ پرداخت می شود. در این رابطه سهامداران حقیقی شرکت یادشده می‌توانند با ارائه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوط به شعب این بانک مراجعه و سود سهام خود را دریافت کنند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند.

بر اساس این گزارش، پرداخت سود یاد شده، تنها توسط بانک صادرات ایران انجام پذیرفته و سهامداران شرکت سیمان سپاهان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های: ٠٣١۵٢۴۵۴۴٧١ داخلی٢٢۵و٢٢۴تماس بگیرند.

شایان توجه است؛ بخش عظیمی از شرکت های فعال در بورس سود سهام قابل پرداخت به سهامداران خود را به دلیل قابلیت و ظرفیت های الکترونیکی مطلوب و متنوع بانک صادرات ایران از طریق این بانک پرداخت می کنند.

گفتنی است بانک صادرات ایران با ٢۵۴۵ شعبه در سراسر کشور، ۵٠٠هزار دستگاه پایانه فروش متصل به حسابهای این بانک، صدور بیش از ۶٢ میلیون کارت الکترونیکی و ارایه خدمات متنوع و به روز بانکی، به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش بسزایی در ارتقاء خدمات بانکداری الکترونیکی و نهادینه شدن فرهنگ بانکداری نوین دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *